Loading... Please wait...

Categories

Ameerikast

Pakume kaupa Ameerikast.

Meie põhisuunitlus on auto ja mootorrataste varuosade ja tuuningdetailide müük. Tänu sellele omame Ameerikas palju kontakte ja hinnad on eriti head.

Samamoodi aitame ka kõikide muude kaupadega mida kliendid soovivad. Alustades riietest, elektroonikast lõpetades autode transpordini välja.

Kui on huvi mõningate toodete vastu või olete leidnud mõnelt internetilehelt endale sobiva kauba mida kas siis ei saadeta Eestisse või on saatekulud liiga suured siis võtke ühendust meiega e-mailil info@estperformance.com

Kõiksugused küsimused on oodatud. Ärge kartke lahendamata ei jää ükski probleem.

Meie seniste tellijate tagasiside kohta saate infot:
Driftime foorumist
Honda klubi foorumist
Bikeri foorumist
Turboclub foorumist 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Üldtingimused

*EstPerformance (edaspidi EPG) kaudu saab klient tellida kaupu peaaegu kõikidest Internetipoodidest üle maailma ning osta ja transportida Eestisse ükskõik millist kaupa, mille Eestisse toomine on seadustega lubatud.

*EPG alustab kliendile kauba ostmist ja Eestisse transportimise protseduuridega alles pärast kauba hinna ning transpordi- ja maksukulude laekumist. Maksta saab SEB kontole, Paypali, TransferWise.
Kokkuleppel EPG ja kliendi vahel, saab klient ka maksta ainult toote eest esialgu kui ei ole selge kauba kaal ja saatekulu (eriti on see konteinerikaupade puhul).

*EPG asub Ameerika Ühendriikides. Virginia osariigis. EPG annab garantii aintul www.estperformance.com lehelt ostetud kaupade puhul. Teiste kaupade puhul osutab ainult transpordi- ja maksevahendusteenust ja ei ole kaupade müüjaks ega anna ostetud kaupadele mingit garantiid ostetud kauba kvaliteedile või muudele omadustele.

*Tellida ei ole lubatud alljärgnevaid kaupu ning EPG transporditeenuse vahendust neile ei osuta :

a) Kaubad mida ei ole lubatud transportida rahvusvaheliste reisilennukitega (võimaluse korral saab kaupu saata konteineris)
b) Kaubad, millel on vastava Internetipoe riigi ekspordipiirang
c) Kaubad, mille ekspordil Euroopa Liitu või Eestisse on impordipiirang
d) Alkohol, tubakas, narkootikumid, ravimid ja muud eriluba vajavad kaubad.
e) Ohtlikud ja keelatud kaubad.

Klient kirjutab tellimuse esitamisel tellitava kauba täpse kirjelduse, mudeli, numbrid, värvid ja muud omadused, sh. kõikvõimalikud Lisad (akud, adapterid jne).
 EPG edastab Tellimuse Internetipoele vastavalt kliendilt saadud juhistele.

*Lisateenused: Kliendi poolt ostetud kaupadel säilib Internetipoe müüja ja kauba tootja garantii, mille tingimused on üldjuhul kirjas kliendi poolt soovitud kaupa müüva Internetipoe kodulehel. Kliendi poolt ostetud kauba ümbervahetamine Internetipoe müüja poolt, ostetud kaubale garantiiteenuste osutamine ning ebakvaliteetse kauba tagastamine kauba müüjale, toimub üldjuhul Kliendi kulul, kui EPG ja klient ei ole kirjalikult kokku leppinud teisiti ja/või kui kauba müüja Internetipoes ei sätesta oma vahetus- ja garantiitingimustes teisiti.

*EPG ei edasta kliendiandmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud Eesti Vabariigi seadusandlusega sätestatud korras.